Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

Shanghai Triowin Intelligent Machinery Co.,Ltd

iyi kalite Domates Salçası İşleme Hattı satış için
iyi kalite Domates Salçası İşleme Hattı satış için
Ben sohbet şimdi

Shanghai Triowin Intelligent Machinery Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Shanghai Triowin Intelligent Machinery Co.,Ltd Shanghai Triowin Intelligent Machinery Co.,Ltd Shanghai Triowin Intelligent Machinery Co.,Ltd Shanghai Triowin Intelligent Machinery Co.,Ltd Shanghai Triowin Intelligent Machinery Co.,Ltd Shanghai Triowin Intelligent Machinery Co.,Ltd
Şirketin fabrika haritasına bakan Shanghai Triowin Akıllı Makine Co, Ltd Şangay Triowin Akıllı Makine Co, Ltd Şirketin fabrika haritasına bakan

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : Triowin
Yıl kurulan : 1999
İhracat p.c : < 10%

1999 yılında kurulan Şangay Triowin Akıllı Machinery Co, Ltd 400 kişi kayıtlı bir kadroya sahiptir. Jinshan fabrikası 13.3 dönümlük bir alanı kaplamaktadır.

Çekirdek rekabet gücü olarak “Teknolojik inovasyon” konusunda Triowin Intelligent Machinery Co. Ltd, gelişmiş makine tasarımı ve otomasyon kontrol konseptini bağımsız inovasyon temelinde bütünleştirir ve emer. Üretim, ambalajlama, nakliye ve akıllı depolama gibi üstün teknolojiye sahip akıllı atölyesi ile yeni ve modern bir kuruluş olmayı hedefliyoruz. Hizmetimiz; gıda, içecek, bira, yem, kimyasal, inşaat malzemeleri gibi çeşitli sektörleri kapsamaktadır. petrol, ilaç ve beyaz eşya vb.

Triowin, Masters, PHD ve üst düzey mühendislerden oluşan bir araştırma ekibine sahiptir ve Şangay Jiao Tong Üniversitesi, Tongji Üniversitesi, Şanghay Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Şanghay Okyanus Üniversitesi, Jiangnan Üniversitesi, Huazhong Ziraat Üniversitesi ve diğer yerel şirketlerle yakın stratejik ortaklık kurmuştur. prestijli üniversiteler usta, doktora ve doktora sonrası iş istasyonu yetiştirmek için.

Yıllar süren birikimden sonra, Triowin, çeşitli türlerde 271 patente sahiptir ve Ulusal Bilim ve Teknoloji Bölümü, Şangay Bilim ve Teknoloji Komisyonu ve 12. Beş'in birkaç büyük projesi gibi hükümet kurumları tarafından desteklenen bir dizi büyük ekipman projesini üstlenmiştir. Şangay robot endüstrisinin yıl programı. Güçlü teknoloji ve zengin deneyim, müşterilerimiz için müşteriye özel çözümler sunmamızı sağlar.

Triowin akıllı fabrikası, Akıllı Robot Bölümü, Akıllı Gıda Bölümü, Bitki Ekstraksiyonu ve Biyolojik Fermantasyon Bölümü olmak üzere üç bölümden oluşmaktadır. Pazarımız, Avrupa Birliği, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Singapur, Avustralya, Japonya, İngiltere gibi gelişmiş ülkeleri ve bölgeleri kapsamakta ve dünya sahnesinde yeni bir Çin akıllı ekipman imajı oluşturmak ve geliştirmek için çalışıyoruz.

Akıllı Gıda Bölümü, meyve ve sebze bölümü, laboratuar ekipmanları bölümü ve süt bölümü olmak üzere üç bölümden oluşmaktadır. Komple projeler için tasarım, üretim, devreye alma, eğitim ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirebiliyoruz.

Meyve ve sebze bölümü, konsantre meyve ve sebze, konsantre olmayan meyve suyu ve reçel, sıcak dolum çay & içecek, meyve suyu ve içecek ekipmanları üretimi ve süt ürünleri için anahtar teslim çözümler konusunda profesyoneldir. Ayrıca domates, mango, ananas hakkında iyi bir bilgiye sahibiz. portakal, üzüm, yaban mersini, çilek, şeftali, kayısı, hurma, süt, süt işleme gibi.

Laboratuar ekipman bölümü, laboratuvar ve pilot üretim hatlarına ve gelişmiş ekipmanlara ayırır. Laboratuardan endüstriyel üretime bir köprü kurar ve bilimsel araştırma meyvelerinin üretici güçlere dönüşmesini hızlandırır. Ülkenin ilk içecek UHT'sini 20-40 litre / saat kapasiteyle, online homojenizasyon ve dolum sistem laboratuvarı için mikro mobil üretim hattı kurmak için Japonya POWERPOINT ile işbirliği yaptık. Aynı zamanda, yeni ürün geliştirme ve süt, meyve suyu örnek üretiminde yaygın olarak kullanılan çeşitli araştırma enstitüleri ve kurumsal Ar-Ge merkezlerine 50 L / h ~ 500 L / saat ve gelişmiş laboratuvar ekipmanı için üretim ekipmanları da sunmaktayız. çay içecekleri, sütlü içecekler, protein içecekleri, domates sosu, çeşniler, bira, dondurma, tereyağı, yumurta ürünleri, katı toz vb.

Süt ekipmanı bölümü, süt ürünleri imalatına ve süt ürünleri üretiminde anahtar teslimi projelerin uygulanmasına adanmıştır. Üretim hattı sterilize süt (sigorta süt), ESL süt (Genişletilmiş raf ömrü süt), UHT (normal sıcaklık süt), yoğurt ve fermente süt, süt içecekleri, işlenmiş süt, soya sütü, bitkisel protein sütü, yoğunlaştırılmış süt, krema, tereyağı, margarin, susuz krem, süt tozu, bebek sütü, peynir ve dondurma vb.

Akıllı Gıda Bölümü'nün geliştirilmesinden sonra, Triowin'in Akıllı Robot bölümü, ev yapımı endüstriyel robotların Ar-Ge ve sanayileşmesine odaklanıyor. Bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip ev yapımı robotların endüstriyel üretimi için en büyük kuruluş olduk. Ve ana rakiplerimiz Japonya, Almanya, İsveç ve diğer uluslararası endüstri devleridir.

Akıllı robot bölümümüz, IS otomobil parçaları bölümünü de içeren robot ve teknoloji uygulaması için araştırma enstitüsü ile donatılmıştır. Robotik Mühendislik Merkezi, deney analizi ve test merkezi, mühendislik departmanı ile robot, sistem entegrasyonu ve sanayileşme gibi birçok önemli ulusal ve belediye teknolojisine sahibiz. "TRIOWIN" TPR serisi paletleme robotu Çin Bilimler Akademisi tarafından değerlendirildi. Yurtiçi ve yurtdışında ileri seviyeye ulaştı. TPR serisi robotlar “ulusal anahtar yeni ürünler” olarak tanımlandı ve 300'den fazla yerli ve yabancı müşteriyle Almanya TUV grubundan CE sertifikası aldı. Pazar, gıda, içecek, yem, kimya sanayi, yapı malzemeleri, tahıl, ilaç ve beyaz eşya gibi pek çok sektörü kapsamaktadır. Şimdiye kadar, büyük bir pazar payı ile "TRIOWIN", yurt içinde en çok satılan bir marka haline gelmiştir. uzun yıllardır paletleme endüstrisi.

Auto parts IS bölümü, özellikle farklı otomobil parçaları üreticileri için otomatik parçaların üretimine odaklanan standart dışı ürünlerin veya üretim hatlarının tasarım, imalat, kurulum, eğitim ve satış sonrası anahtar teslim projelerini gerçekleştirmeye kararlıdır.

Bitki özütleme ve biyolojik fermantasyon / ilaç akıllı ekipman bölümü biyolojik fermantasyon sistemi, bitki (Çin Tıbbı) ekstraksiyon, ilaç mühendisliği, doğal gıda, enerji tasarrufu, çevre koruma, vb. Gibi alanlara odaklanır. Tasarım, ekipman imalatı, tedarik tedarikini sağlar. , inşaat ve montaj, otomatik kontrol sistemleri, ekipman sistemi entegrasyonu, tesis işletmeye alma ve diğer EPC / EPCM hizmetleri. Olgun ürünlerimiz arasında fermantasyon sistemi, komple ekipman setleri, buharlaştırma ve konsantrasyon ekipmanı, ekstraksiyon ekipmanları, ekstraksiyon ekipmanı paylaşımı, kristalizasyon ekipmanı, filtrasyon ekipmanı, konteynerler ve diğer ekipman ürünleri bulunmaktadır. Ve mevcut Ar-Ge formülü granül sepet ekstraksiyon sistemi, biyolojik fermantasyon sistemi, MVR konsantrasyon ekipmanları, tüp sterilizasyon ve diğer yüksek teknoloji ürünleri üzerinde duruluyor.

Triowin ekipmanı, Şangay elektrik grubu, Çin ekipman imalat devini, Nisan 2014'te stratejik yatırımcımız olarak tanıttı. Ve 2014 yılının Temmuz ayında, 830843 hisse senedi kodlu Ulusal KOBİ hisse devir sistemine dahil olduk.

“İcat, İyileştirme, Evrimleşme” Triowin'in sürekli gelişim ve yenilikçilik ruhunu mükemmel bir şekilde yansıtıyor; “Japon yönetimi, Alman teknolojisi ve Çin insanlığı”, insan odaklı kültürümüzü ve Çin makinelerini küresel aşamada teşvik etme isteğini tam olarak gözler önüne serdi. Büyük çabalar ve sürekli mükemmellik ile ulusal makinemizin lideri olmaya çalışacağız.

Kalbinde Çin ruhuyla yüz yıllık bir Triowin bekleniyor.

İletişim bilgileri
Shanghai Triowin Intelligent Machinery Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss.

Tel: 86-21-37901188

Faks: 86-021-54331011

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)