Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

Shanghai Triowin Intelligent Machinery Co.,Ltd Fabrika turu

iyi kalite Domates Salçası İşleme Hattı satış için
iyi kalite Domates Salçası İşleme Hattı satış için
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Triowin akıllı fabrikası, Akıllı Robot Bölümü, Akıllı Gıda Bölümü, Bitki Ekstraksiyonu ve Biyolojik Fermantasyon Bölümü olmak üzere üç bölümden oluşmaktadır. Pazarımız, Avrupa Birliği, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Singapur, Avustralya, Japonya, İngiltere gibi gelişmiş ülkeleri ve bölgeleri kapsamakta ve dünya sahnesinde yeni bir Çin akıllı ekipman imajı oluşturmak ve geliştirmek için çalışıyoruz.

  Akıllı Gıda Bölümü, meyve ve sebze bölümü, laboratuar ekipmanları bölümü ve süt bölümü olmak üzere üç bölümden oluşmaktadır. Komple projeler için tasarım, üretim, devreye alma, eğitim ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirebiliyoruz.

  Meyve ve sebze bölümü, konsantre meyve ve sebze, konsantre olmayan meyve suyu ve reçel, sıcak dolum çay & içecek, meyve suyu ve içecek ekipmanları üretimi ve süt ürünleri için anahtar teslim çözümler konusunda profesyoneldir. Ayrıca domates, mango, ananas hakkında iyi bir bilgiye sahibiz. portakal, üzüm, yaban mersini, çilek, şeftali, kayısı, hurma, süt, süt işleme gibi.

  Laboratuar ekipman bölümü, laboratuvar ve pilot üretim hatlarına ve gelişmiş ekipmanlara ayırır. Laboratuardan endüstriyel üretime bir köprü kurar ve bilimsel araştırma meyvelerinin üretici güçlere dönüşmesini hızlandırır. Ülkenin ilk içecek UHT'sini 20-40 litre / saat kapasiteyle, online homojenizasyon ve dolum sistem laboratuvarı için mikro mobil üretim hattı kurmak için Japonya POWERPOINT ile işbirliği yaptık. Aynı zamanda, yeni ürün geliştirme ve süt, meyve suyu örnek üretiminde yaygın olarak kullanılan çeşitli araştırma enstitüleri ve kurumsal Ar-Ge merkezlerine 50 L / h ~ 500 L / saat ve gelişmiş laboratuvar ekipmanı için üretim ekipmanları da sunmaktayız. çay içecekleri, sütlü içecekler, protein içecekleri, domates sosu, çeşniler, bira, dondurma, tereyağı, yumurta ürünleri, katı toz vb.

  Süt ekipmanı bölümü, süt ürünleri imalatına ve süt ürünleri üretiminde anahtar teslimi projelerin uygulanmasına adanmıştır. Üretim hattı sterilize süt (sigorta süt), ESL süt (Genişletilmiş raf ömrü süt), UHT (normal sıcaklık süt), yoğurt ve fermente süt, süt içecekleri, işlenmiş süt, soya sütü, bitkisel protein sütü, yoğunlaştırılmış süt, krema, tereyağı, margarin, susuz krem, süt tozu, bebek sütü, peynir ve dondurma vb.

 • OEM / ODM

 • Ar-Ge
  Gıda İşleme Teknolojisi Ar-Ge Gösteri Mühendisliği Merkezi, gıda mühendisliği demonstrasyonunu, proses teknolojisi araştırmalarını ve gıda testlerini birleştiren bir araştırma kurumudur. Çekirdek rekabet gücü olarak bilim ve teknoloji inovasyonuyla, bağımsız inovasyona dayalı olarak, yurtiçi gelişmiş tasarım konseptlerini ve otomatik kontrol teknolojisini bütünleştirir ve yaklaşık 70 çalışanı, doktorları, ustaları ve üst düzey mühendisleri ile bir ekip oluşturur. Şanghay Jiaotong Üniversitesi, Tongji Üniversitesi, Şangay Teknoloji Üniversitesi, Şangay Okyanus Üniversitesi, Güney Çin Üniversitesi, Merkez Çin Ziraat Üniversitesi ve diğer birçok şirket ile aktif olarak işbirliği yaptıktan sonra yüksek lisans, doktora, yüksek lisans eğitimi ve doktora sonrası iş akış istasyonu kuruyor. tanınmış yerli üniversiteler. Şu anda, yaklaşık 500 metrekarelik bir alanı kaplar ve 90'dan fazla ekipman ve araç setine sahiptir. Proses odaları, test odaları, konferans salonları, sergi salonları ve pilot test atölyeleri ile çeşitli gıda işleme fonksiyonlarına sahiptir.

  Numune üretimi, proses teknolojisi araştırması, gıda fiziki ve kimyasal indeks testi, mikrobiyolojik gösterge testi ve üretim pilotu testi gibi yurtiçi ve yurtdışı hizmetleri de sunmaktadır.

  1.Su ürünleri: NFC, konsantre bulutlu meyve suyu (42Brix), konsantre berrak meyve suyu (65-70 Brix) ve çilek, narenciye ve tropikal meyvelerin yanı sıra küçük meyve türleri gibi proses materyallerini test edin.


  2.med ürünleri: Magma ve konsantrelerin (28-32 Brix) proses testlerini gerçekleştirin ve meyveler, narenciye ve tropik meyveler gibi küçük meyveler gibi ham maddeleri işleyin.


  3. Mayalama ürünleri: Meyve şarabı, meyve sirkesi, probiyotik fermantasyon, yoğurt ve diğer fermente ürünler ile süt ürünleri, pome, fındık, çilek, narenciye ve tropikal meyve ve küçük meyve türleri gibi proses hammaddelerinin proses testlerini gerçekleştirir.


  4.Extracted ürünler: Her türlü meyve ve sebzeden ekstrakt veya konsantre besin veya aktif bileşenlerin proses testini gerçekleştirin


  5. Meyve ve sebze tozu ürünleri: Her türlü meyve ve sebzeden meyve suyu veya posa tozunun toz haline getirme testini yapın.


  6. İçecek ürünleri: Her meyve ve sebze suyunun renk koruma, formülasyon geliştirme, sterilizasyon ve stabilite süreç testi yürütmek.


  7. Farmasötik ve biyolojik ürünler: Biyolojik fermantasyon sıvısının yanı sıra plazma, hayvansal ve bitkisel yağların ayırma işlemlerini gerçekleştirin ve farklı proses gerekliliklerine göre ayırma faktörünü ayarlayın.

İletişim bilgileri
Shanghai Triowin Intelligent Machinery Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss.

Tel: 86-21-37901188

Faks: 86-021-54331011

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)